Skip to Content

21 листопада - День Гідності та Свободи

13 листопада 2014 року президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

На Фастівщині відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада  за участі керівників Фастівської районної державної адміністрації та Фастівського міської ради, представників депутатського корпусу, активістів Революції Гідності, учасників АТО та громадськості Фастівщини відбулися міськрайонні заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Офіційно до відома депутатів районної ради

23 листопада  2017р. о 10.00 відбудеться  пленарне засідання 16 позачергової сесії  Фастівської районної  ради  VІІ  скликання в  приміщенні  за адресою: м. Фастів, вул. Суворова, 1 (актова зала, 2-ий поверх).

 

На розгляд сесії передбачається винести наступні питання:

 

Інформує Фастівське бюро правової допомоги

Відповідальність роботодавців за використання праці без оформлення трудових відносин

Внесено зміни до законодавства!

До уваги громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи 1 категорії!

8 листопада 2017 р. прийнято Постанову Кабінет Міністрів України № 838 "Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Пішов у вічність

17 листопада 2017 року на шістдесят третьому році життя після тяжкої хвороби перестало битися серце Орленко Василя Васильовича.

Василь Васильович двічі обирався головою Дмитрівської сільської ради, до того був депутатом сільської ради чотирьох скликань, очолював фермерське господарство «Орленко і родина». За вагомий особистий внесок в соціально-економічний та культурний розвиток району неодноразово нагороджувався відзнаками районного та обласного рівня.

Сьогодні - Всесвітній день дитини та День спільних дій в інтересах дітей

В Україні найближчим часом стартує реформа державного догляду та виховання дітей, які сьогодні позбавлені батьківського піклування, адже тільки 8% дітей в інтернатах є сиротами або позбавленими батьківського піклування, у інших є батьки. Сім'я, яка опинилася в складних життєвих обставинах не повинна залишатися один на один зі своїми проблемами.

До 99-ї річниці Мотовилівського бою

18 листопада біля пам’ятника Січових Стрільців, який знаходиться на станції Мотовилівка, відбулися урочистості присвячені 99-ій річниці Мотовилівського бою та вшанування пам’яті загиблих Січових Стрільців, що здобули перемогу в час відновлення Української державності 18 листопада 1918 року.

Податківці Київщини викрили черговий центр мінімізації митних платежів

У рамках досудового розслідування кримінального провадження під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області та проведення операції «Рубіж-2017» за результатами спільних дій працівників прокуратури Київської області, Головного оперативного управління ДФС України та  податкової міліції ГУ ДФС у Київській області припинено діяльність «центру мінімізації митних платежів, який діяв на території Київської обл

Проведена нарада з актуальних питань соціального захисту населення

17.11.2017 року в управлінні соціального захисту населення Фастівської РДА начальником Пергою Валентиною Миколаївною була проведена нарада за підсумками семінару - наради проведеною Департаментом соціального захисту населення КОДА 16.11.2017року. В нараді взяли участь заступники начальника управління та начальники відділів.

Були розглянуті питання за напрямками:

МВС України інформує

   Цінники послуг від сервісних центрів МВС У сервісних центрах МВС нагадують про справжню вартість найбільш поширених послуг, аби усунути посередництво та ошукання громадян. В рамках реформи по всій країні відбувається відкриття нових сервісних центрів МВС, які оснащені сучасними інформаційними системами та працюють за принципом прозорого офісу. Тут переконані, що, часто, саме відсутність необхідної інформації в державі призводила до надання неякісного сервісу та фактів поширення побутової корупції.

Депутати підтримали урядову ініціативу захисту бізнесу від «маски-шоу»

   16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Законопроект входить в пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%.

Продовжено заслуховування сільських голів щодо планів на 2018 рік

     16 листопада 2017 року керівництвом Фастівської райдержадміністрації спільно з головними розпорядниками бюджетних коштів було продовжено засідання  робочої групи з сільськими та селищними головами по визначенню напрямів соціально-економічного та культурного розвитку району та формування кошторису району на 2018 рік.

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

    Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. В 1993 році Президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Обговорення планів розвитку Фастівського району в 2018 році

15 листопада 2017 року керівництвом Фастівської райдержадміністрації спільно з головними розпорядниками бюджетних коштів розпочато роботу з сільськими та селищними головами по визначенню напрямів соціально-економічного та культурного розвитку району та формуванню бюджету на 2018 рік. Основна увага приділялась визначенню найгостріших питань територіальних громад, які підлягають вирішенню в першочерговому порядку.

Навчання в технікумі

ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

 на  2017-2018  рік

на денну форму навчання на базі 9 та 11 класів

за спеціальностями : 

 

на I курс  за результатами вступних випробовувань

Соціальна робота

УВАГА! Виїзний прийом громадян голови Фастівської районної ради

Увага! Виїзний прийом громадян головою районної ради Геннадієм Павловичем Сиваненко в Дідівщинській сільській раді переноситься і буде проведений 22 листопада 2017 року о 11.00 год. 
Заздалегідь приносимо вибачення за можливо створені незручності.

Підтверджено звання "народний" 8-ми творчим колективам Фастівського району

12 листопада у Палаці культури м.Фастів відбулася атестація творчих колективів Фастівщини на підтвердження звання «народний».

RSS-материал