Skip to Content

Про скликання двадцять першої позачергової сесії районної ради VІІ скликання

                                                           

 

ФАСТІВСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

УВАГА!

У В А Г А !

Державний архів Київської області, спільно з архівними установами Київщини започатковує широкомасштабний регіональний проект щодо збору документів, що стосуються проведення Антитерористичної операції (АТО) «З відданістю Україні в серці!».

Порядок надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 31 січня 2007 р. № 80 
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України 
від 26 липня 2018 р. № 587

Влаштування до будинків-інтернатів загального профілю.

Відповідно до Типового положення про будинки-інтернати (пансіонати) для громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2001 року  № 549 на державне утримання приймаються особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та особи з інвалідністю першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування

У Фастовці відзначили День села

14 серпня 2018 року Фастівецька сільська рада приймала вітання до дня села.

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ «ПОСАДА: ПРОСТИЙ УКРАЇНЕЦЬ» ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

На виконання Указу Президента України від 11 липня 2018 року № 99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» пункту 3 щодо сприяння реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства у справі розбудови держави, розвиток міжрегіональних зв’язків, поширення інформації і знань про Україну, утвердження її позитивного іміджу у світі, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України підготувало загальнонаціональну кампанію «Посада: простий українець».

СОЦІАЛЬНА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ НА ПІДТРИМКУ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПЛАТФОРМИ З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «СТРИВАЙ!»

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» запускає соціальну рекламну кампанію під назвою «Стривай!» на підтримку популяризації безкоштовної освітньої платформи з безпеки дорожнього руху FRoSH (First Road Safety HUB – перший онлайн тренінговий центр з безпеки дорожнього руху). Цей освітній проект реалізується у співпраці з Патрульною поліцією України, та фінансується в тому числі Урядом Канади в рамках проекту РТАР.

З нагоди відзначення 95-річчя утворення Фастівського району

Після встановлення радянської влади на території України виникла проблема формування ефективної влади із визначеною територіальною основою. Впродовж 20-х років Україна перейшла від старої, перевіреної часом системи адміністративно-територіального устрою до нової  - радянської, яка дозволяла контролювати  усі процеси на територіях і зупинити процес неконтрольованого подрібнення адміністративних одиниць.

19 серпня - День Фастівського району. Символіка та історія району

Символікою Фастівського району є герб, прапор та гімн. Основним змістом символіки району є поєднання історичної спадщини Фастівщини з сучасністю.

Символіку району та День Фастівського району (19 серпня) затверджено рішенням сесії Фастівської районної ради у 2000 році.

Опис Герба Фастівського району

Герб Фастівського району складається з великого щита, увінчаного стилізованим картушем.

Святкування дня села в Червоному

14 серпня 2018 року громада села Червоне усією дружною сільською родиною відсвяткували день села.

ОЧІЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ОДА ОЛЕКСАНДР ГОРГАН ПРОВІВ ОНЛАЙН НАРАДУ З ГОЛОВАМИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ

13 серпня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, за участю першого заступника голови Андрія Анісімова, заступників голови – Юрія Денисенка, Дмитра Назаренка, Івана Турчака, керівника апарату Тетяни Жуль, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації відбулася онлайн нарада з головами райдержадміністрацій Київської області.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Почуття безпеки завжди буде одним із найбажаніших у величезній піраміді потреб людини. ГУ ДСНС України у Київській області наголошує на елементарних та важливих правилах, дотримання яких забезпечить спокій та безтурботність у кожній оселі.

         Запорукою успіху та попередження виникнення пожежі у житлі є відповідальність, тому важливо ПАМ’ЯТАТИ:

Позачергове спільне засідання колегії Фастівської райдержадміністрації та президії Фастівської районної ради

13 серпня відбулось позачергове спільне засідання колегії Фастіської райдержадміністрації та президії Фастівської районної ради. На порядку денному слухалось питання про занесення громадян до Книги "Золотий фонд Фастівщини" та присвоєння звання "Почесний громадянин Фастівського району".

 

 

 

Шановні мешканці Фастівського району!

Комунальне некомерційне підприємство Фастівської районної ради «Фастівський Центр ПМСД» (ліцензія на медичну практику -  наказ МОЗ від 19.07.2018р. № 1335) продовжує приписну кампанію – процес вибору лікаря і укладання з ним декларації.

Проміжні вибори депутата Оленівської сільської ради

Рішенням сесії Оленівської сільської ради від 22 червня 2018 року №12-36-7 достроково припинені повноваження депутата Оленівської сільської ради, обраного в одномандатному виборчому окрузі №1, на підставі особистої заяви.

Оленівською сільською виборчою комісією Постановою №1 від 22 червня 2018 року призначені Проміжні вибори депутата Оленівської сільської ради в одномандатному виборчому окрузі №1 на неділю 19 серпня 2018 року.

До уваги осіб з інвалідністю та батьків дітей з ДЦП!

У Київській області діє цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю на 2017-2020 роки.Програмою передбачено надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху 1 та 2 групи на лікування, оздоровлення, покращення матеріально-побутових, соціальних проблем та інших особливих обставин та здійснення заходів із

Виїздна екскурсія від служби у справах дітей та сімї

08 серпня службою у справах дітей та сім'ї Фастівської райдержадміністрації спільно з організацією U.KiDS була проведена виїздна екскурсія для групи дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей із багатодітних подин до готелю "Hilton Kyiv" у м. Києві.

Семінар-навчання з соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування

08 серпня директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Фастівської райдержадміністрації Людмила Воровська провела семінар-нараду з соціальними робітниками центру . 

RSS-материал