Skip to Content

Пам'ятаємо і шануємо...

Ваші сльози, матусю, зітру поцілунком із неба, 
Залюбуюсь весною, як знову цвістиме калина.
Ви не плачте, рідненька, не плачте.
Не треба. Не треба.
Я життям заплатив, щоб розквітла моя Україна…

Засідання комісії з питань призначення житлових субсидій

17 жовтня 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення Фастівської РДА відбулось засідання комісії з питань призначення житлових субсидій.

Проведено рейд "Сім'я" в с. Великі Гуляки

18 жовтня начальником служби у справах дітей та сім’ї Фастівської райдержадміністрації Оксаною Степенко, директором Фастівського районного центру для сім'ї, дітей та молоді Світланою Давидовою, головою Великогуляківської сільської ради Оленою Куріленко та секретарем Валентиною Плуговенко проведено рейд  «Сім'я» з метою запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, захисту прав та законних інтересів дітей.

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
Цей день був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Відбулось засідання колегії Фастівської районної державної адміністрації

18 жовтня 2018 року відбулось засідання колегії Фастівської райдержадміністрації під керівництвом  голови Фастівської районної державної адміністрації Василя Кравченка.

 

На засіданні колегії були розглянуті питання:

Генпрокуратура порушила справу у зв’язку з терактом у Керчі – Президент

Прокуратура Автономної республіки Крим порушила кримінальне провадження за статтею теракт через події, що сталися у коледжі в окупованій Керчі. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час зустрічі з українською делегацією в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Святкування Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України в селі Оленівка.

В с.Оленівка в парку імені Варвари Ханенко відбулося святкування Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

На святі гостей пригощали смаколиками польової кухні, розважали концертною програмою за участі місцевих колективів та грою на бандурі.

Проведено особистий виїзний прийом громадян

17 жовтня, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів громадян керівництва районної державної адміністрації, голова райдержадміністрації Василь Кравченко провів особистий виїзний прийом громадян у Великоснітинській сільській раді.

Робоча поїздка голови райдержадміністрації до населених пунктів району

16 жовтня голова районної державної адміністрації Василь Кравченко здійснив робочий виїзд до Червоненської, Кищинської та Паляниченської сільських рад, під час якого зустрівся з головами та ознайомився з роботою закладів соціальної сфери.

Апаратна нарада

17 жовтня, Василь Кравченко провів апаратну нараду із начальниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ, організацій та підприємств. 

Розглядались наступні питання:

Відбулась нарада щодо конфлікту в с. Веприк

16 жовтня, голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко зібрав термінову нараду у зв’язку з протистоянням у с.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

19.10.2018 року о 10:00
Фастівською районною державною адміністрацією

Відбулося засідання ради "Фастівської міськрайонної організації ветеранів Афганістану та воїнів інтернаціоналістів"

12 жовтня відбулося засідання ради "Фастівської міськрайонної організації ветеранів Афганістану та воїнів інтернаціоналістів". В роботі засідання прийняв участь голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко.

Пам'ятка дотримання пожежної безпеки в побуті

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Президент побажав нашій команді ветеранів успіхів на «Іграх нескорених» в Сіднеї

Президент Петро Порошенко відвідав місце розташування Національної збірної ветеранів, яка готується до участі у міжнародних змаганнях «Ігри нескорених», що відбудуться 20-27 жовтня у Сіднеї в Австралії. Він поспілкувався із членами збірної команди, переможцями національних змагань «Ігри нескорених-2018», їх тренерами та ознайомився з ходом підготовки команди.

День села у Скригалівці

13 жовтня в Будинку культури села Скригалівка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня села. 

Відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці в с. Волиця

12 жовтня в с. Волиця пройшли заходи з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке в українців традиційно відзначається ще і як День козацької слави.

Виступ Президента України під час участі у молитовному заході за Україну

Питання Томосу та автокефалії виходить далеко за межі церковного життя. Це є питання нашої незалежності. Це – питання нашої української національної безпеки. Це – питання нашої української державності. Це – питання всієї світової геополітики.

Глава держави: Політико-дипломатична стратегія – запорука повернення миру на Донбас

Президент Петро Порошенко наголошує, що його стратегією боротьби за мир і деокупацію є звільнення Донбасу політико-дипломатичним шляхом. Глава держави зазначив, що саме таку стратегію підтримують понад 60% українців.

Патріарх Філарет особисто привітав Президента з рішенням Синоду Вселенського Патріархату про автокефалію Української Церкви

Предстоятель Української православної церкви (Київський патріархат), патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет особисто привітав Президента Петра Порошенка із рішенням Синоду Вселенського Патріархату.

RSS-материал