Skip to Content

Управління соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації

Юридична адреса: 08500,Київська область, м.Фастів, вул.Соборна,16.

Телефон/факс: 0456551261

e-mail: fastivskerupszn@ukr.net

Прийом громадян: щоденно з 8-00 до 17-00. Обідня перерва з 12-00 до 13-00. Вихідні дні субота, неділя.

Начальник управління - Перга Валентина Миколаївна

тел.. 0456551261

Основним завданням управління є:

  1. забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці;
  2. призначення та виплата державних допомог та компенсацій, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
  3. забезпечення соціальної інтеграції інвалідів, сприяння створенню умов для безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури;
  4. реалізація державної політики у сфері оздоровлення громадян постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС;
  5. здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення та виплати пенсій органами Пенсійного Фонду України;
  6. проведення роз’яснювальної роботи з питань соціального захисту населення.

До складу управління входить: 

Сектор управління персоналом, який очолює завідувач сектору – Джух Людмила Іванівна, тел. 0456551261;

Відділ праці очолює начальник відділу – Ткачук Таміла Сергіївна, тел.0456551157;

Відділ компенсацій, надання статусу та оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС - заступник начальника управління соціального захисту населення, начальник відділу Семець Ярослав Олексійович, тел.0456552110;

Відділ бухгалтерського обліку – начальник відділу Назарчук Олена Адольфівна, тел.0456552110;

Відділ прийому громадян – начальник відділу Любченко Ольга Миколаївна, тел.0456554041;

Відділ прийняття рішень – заступник начальника управління соціального захисту населення, начальник відділу Христенко Наталія Анатоліївна, тел.0456551317;

Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення – начальник відділу Поперечна Алла Василівна, тел.0456551470;

Відділ виплати – начальник відділу Міщенко Алла Дмитрівна, тел.0456551470;

Відділ з нагляду за правильністю призначення (перерахунку) та виплатою пенсій – начальник відділу Папка Олена Геннадіївна, тел. 0456552520;

Головний спеціаліст з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці – Чернікова Тетяна Олегівна, тел.0456552520;

Головний державний соціальний інспектор – Мазуренко Наталія Іванівна, тел.045651157;

Державний соціальний інспектор - Поліщук Катерина Василівна, тел.. 045651157.

В управлінні працює «гаряча телефонна лінія» за номером 0456554041 (щоденно з 8-00 до 17-00 крім вихідних).

Створено та працює виїзний мобільний соціальний офіс, який згідно затвердженого графіку проводить прийом громадян з питань, що належать до компетенції управління в населених пунктах району.

                                             ПАМЯТКА.

                                   Соціальний захист воїнів АТО.

         Більшість військовослужбовців психологічно нездатні самостійно повернутися в систему соціальних зв'язків і норм мирного життя, тому постає потреба в спеціалізованому наданні соціальної та психологічної допомоги. Така соціально-психологічна реабілітація, є різновидом психологічної допомоги, спрямованої на відновлення втрачених або порушених психічних можливостей і здоров'я військовослужбовців.

Учасники АТО з Фастівського району  можуть отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації  організовує направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в  реабілітаційній установі необхідно:

  1. Звернутися до управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації за адресою: м.Фастів вул.Соборна,16 (т.5-25-20)
  2. Надати наступні документи: заяву, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Реабілітаційні установи в яких учасники антитерористичної операції мають можливість отримати послуги з психологічної реабілітації:

- ТОВ «Санаторій «Феофанія»  - 03143, м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, 27 тел. (044)469-56-71, 526-71-12.

- Менський санаторій «Остреч»  - 15600, Чернігівська обл., Менський район, м. Мена, урочище Остреч, буд.4, тел. (04644) 2-14-12, факс (04644) 2-14-00; веб-сайт санаторію:  www.ostrech.org.

- ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофздоровниця» - 62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське,  тел. (057)700-33-16, факс (057)712-20-27, веб-сайт санаторію: www.berminvody.com.ua.

- ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт»  - 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а, тел. (04849) 4-87-10, 4-88-41, факс (04849) 4-88-41.

Вищий навчальний заклад Університет економіки і права «КРОК»

(м.Київ, вул. Лагерна, б. 30-32, М. «Берестецька»)      

Університет економіки і права «КРОК» протягом п’яти останніх років є учасником Міжнародного проекту з соціальної адаптації «Україна – Норвегія». Основу проекту складає професійна перепідготовка військовослужбовців силових структур, учасників бойових дій (в т. ч. і учасників антитерористичних операцій) та членів їх сімей на цивільні  спеціальності. Фінансування проекту здійснюється Міністерством закордонних  справ Королівства Норвегія через Міжнародний фонд соціальної адаптації (Україна).

            Професійна перепідготовка здійснюється за спеціальністю «Забезпечення безпеки підприємницької діяльності суб’єктів господарювання в Україні». Термін перепідготовки - 500 годин (3 місяці). Навчання здійснюється у вечірні години (18.55 – 21.25).

            Фахівці з зазначеною спеціальністю можуть працювати у службах (підрозділах)  безпеки підприємств, фірм, банків; на підприємствах, що здійснюють діяльність у сфері надання послуг фізичної та технічної охорони, колекторської діяльності, інформаційної та економічної безпеки. До змісту програми підготовки за зазначеною спеціальністю входять дисципліни:

            1.Основи підприємницької діяльності (правові засади підприємництва, фінансово-господарська та комерційна діяльність підприємств).

            2. Основи безпеки бізнесу.

            3. Економічна безпека підприємства (майнова та фінансова безпека).

            4. Інформаційна безпека підприємства (захист інформації, інформаційно-аналітичне забезпечення,протидія інформаційно-аналітичному впливу).

            5. Кадрова безпека.

            6. Організація безпеки на підприємстві, в банку.

            7. Охорона та охоронна діяльність (технічна та фізична охорона об’єктів).

            Викладання дисциплін здійснюються викладачами Інституту менеджменту безпеки Університету «КРОК», та залученими до викладання фахівцями підприємств.

            У ході навчання проводиться курс занять з ефективного працевлаштування.

            Завершується навчання виконанням слухачами випускної роботи.

            По закінченні навчання випускники отримують наступні документи:

            - свідоцтво про підвищення кваліфікації Міністерства освіти України;

            - свідоцтво про підвищення кваліфікації Міністерства оборони Королівства Норвегія;

            - диплом про підвищення кваліфікації одного із університетів Королівства Норвегія;

            Навчання здійснюється у групі слухачів в кількості 30-35 осіб.

            Початок навчання – 15.02. 2016 р. (документи приймаються до 01.03.2016 року)

Навчальний заклад проводить навчання учасників АТО за іншими спеціальностями. Бажаючі навчатись звертаються до Університету за телефоном 097-870-870-0, контактна особа – Зубок Микола Іванович.

             Шановні учасники АТО (інваліди війни) та члени їх сімей

         Управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації, в рамках соціальної та професійної адаптації учасників АТО (інвалідів війни) та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179, проводить навчання учасників АТО (інвалідів війни) та членів їх сімей державним коштом.

         Зокрема проводиться навчання в:

1. Фастівському автомобільно-дорожньому технікумі за категоріями водіїв автотранспортних засобів, що надає навчальний заклад.

2. Фастівському центрі професійно-технічної освіти за спеціальностями: кухар; офіціант; штукатур; маляр; електрогазозварник; оператор комп’ютерного набору; адміністратор; слюсар з ремонту автомобілів; токар; водії автотранспортних засобів категорій «В,С»; столяр будівельний; монтажник гіпсокартонних конструкцій; слюсар-ремонтник; контролер-касир.

         За інформацією звертатися в управління соціального захисту населення м. Фастів вул.. Соборна 16. 3 поверх 7 кабінет. Тел:(04565)5-11-57 факс: 5-12-61

Інформаційно-консультативний центр Національної служби посередництва і примирення у Фастівському районі

З 2016 року проводить свою роботу Інформаційно-консультативний центр Національної служби посередництва і примирення у Фастівському районі.

Безпосереднє керівництво Центром та організацію його роботи здійснює завідуюча Центром Ткачук Таміла Сергіївна.

Знаходиться Центр в приміщенні Управління соціального захисту населення Фастівської РДА за адресою: м.Фастів, вул.Соборна, буд.16.

Основною метою діяльності Центру є наближення консультативних послуг НСПП до представників соціально-трудових відносин, поширення правових знань з питань соціально-трудових відносин та практики вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), підвищення правосвідомості роботодавців та найманих працівників, запобігання порушенням законодавства в процесі вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), підвищення поінформованості громадськості про діяльність НСПП.

Основні функції Центру:

здійснює ознайомлення сторін соціально-трудових відносин, найманих працівників, представників профспілок, роботодавців і необхідними законодавчими і нормативними актами, інструктивними та методичними матеріалами з питань вирішення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин;

проводить консультації та зустрічі з питань сприяння поліпшенню трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх своєчасному вирішенню;

сприяє організації зустрічей працівників НСПП зі сторонами соціально-трудових відносин; проведенню експертизи стану соціально-трудових відносин на окремих підприємствах;

терміново інформує відділення про загострення соціально-трудових відносин на будь-якому підприємстві, установі, організації району (міста), а також щодо виникнення страйку, у тому числі стихійного, про оголошення акції протесту, мітингів, пікетувань або інших дій, пов’язаних з ускладненням соціально-трудових відносин;

у терміни, визначені відділенням НСПП, надає відділенню інформацію, що характеризує стан соціально-трудових відносин як в цілому по району (місту), так і на окремих підприємствах, в установах, організаціях;

за дорученням відділення НСПП здійснює вивчення стану соціально-трудових відносин на окремих підприємствах, в установах, організаціях відповідної території;

здійснює інформування населення про практику діяльності НСПП  по вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та запобіганню їх виникнення;

проводить прийом громадян, надає допомогу у вирішенні поставлених ними питань, отримує та розглядає їх заяви чи листи і, в разі необхідності, направляє їх на розгляд відділенню НСПП.


 

ДодатокРозмір
розмір державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.doc57.5 КБ
УКРАЇНИ про внесення змін.docx21.78 КБ
0813080 за 2018.doc229.5 КБ
0813040 сім ї з діт.2018.doc297.5 КБ
0813160 соц.посл.2018.doc143 КБ
1813080 зміни від 22.08.2018.doc199.5 КБ
83 на 2018_РУПСЗН (1).doc96 КБ
паспорт0813040 від 22.08.2018.doc208.5 КБ
до паспорту 22.08.2018 будинки 0813230.doc110 КБ
( 0813031 (4).doc179.5 КБ
0813160 за 2018 зміни від 22.08.2018 (2).doc105 КБ
03.09.18.doc30.5 КБ
IMG_0006.jpg3.65 МБ
IMG_0005 (1).jpg3.29 МБ
07.09.2018.doc74.5 КБ
САЙТ (1).doc37.5 КБ
_58.docx14.58 КБ
_інфографіка (1).docx20.6 КБ
доходів.doc31.5 КБ
ТЗР 14.11.2018.doc40.5 КБ
0813080 зміни від 12.11.2018.doc199 КБ
0813040-0813047сім ї з дітьми.doc208 КБ
1 грудня розмір аліментів буде підвищено_Консультація.docx14.05 КБ
ознаки домашнього насильства та як його ідентифікувати.doc52.5 КБ