РОЗДРУКУВАТИ СТОРІНКУ

Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera через державну службу зайнятості України відкрила безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних

Понеділок, 23 листопада 2020, 15:24 8068

Мета ініціативи Coursera - допомогти безробітним громадянам працездатного віку здобути додаткові знання та розвинути професійні навички (softskills) для працевлаштування. Це гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології та багато іншого. 

Один з безробітних Фастівської міськрайонної філії Київського  обласного центру зайнятості Дмитро Приймаченко скористався такою можливістю,  обрав для себе цікаві курси, пройшов навчання та отримав безкоштовно сертифікати. 

«Дякуючи державній службі зайнятості, та безпосередньо фахівцям Фастівської міськрайонної філії, я познайомився з чудовим онлайн ресурсом Coursera. На сайті представлена велика кількість онлайн курсів таких як менеджмент, програмування, веб-верстка та ін.. Ви без проблем зможете освоїти нову професію або підвищити свою кваліфікацію. Особисто для себе я обрав «Work smarter, Not Harder: Time Management for Personal & Professional Productivity» та ще декілька курсів по менеджменту. Однозначно рекомендую до опрацювання. Отримання сучасних професій в сучасному світі! З недоліків на платформі дуже мала кількість курсів українською мовою щодо охорони здоров’я, лише ветеринарія, та кожен може знайти щось цікаве для себе, це однозначно» -  висловив своє враження про дану  послугу Дмитро.


123140450 394717568383900 1238832508694327936 n