Показано новини за: Середа, 28 жовтня 2020

28 жовтня 2020 року заступник голови адміністрації Віктор Тюрін провів засідання комісій з питань призначення грошової допомоги громадянам району в порядку виключення при Фастівській районній державній адміністрації на якій було розглянуто 6 справ та призначено грошову допомогу на суму 31500 грн та засідання комісії з питань соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю на якій було розглянуто 1 справу та прийнято відповідне рішення.


изображение viber 2020 10 28 13 32 47

Категорія: Новини

28.10.2020 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом голови Фастівської районної державної адміністрації Юрія Волкова за участю керівників структурних підрозділів.

На засіданні  розглядались питання про встановлення піклування над неповнолітніми,  про надання  направлення для зарахування на цілодобове перебування до спеціальної школи, про визначення місця проживання дітей.

Члени комісії вислухали запрошених.

Питання порядку денного ретельно вивчені, рішення прийняті з максимальним урахуванням інтересів дітей.

Категорія: Новини

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько–фашистських загарбників. 

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».
В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

Категорія: Новини
Середа, 28 жовтня 2020 08:38

Захист дітей від кіберзлочинів

У наші дні використання інформаційних технологій не має меж. Віртуальний простір переймає від реального все підряд, у тому числі й злочинність у її нових формах і проявах.

Напевно кожен вже чув про кіберзлочинність і, можливо, навіть особисто з нею зіштовхувався. Кіберзлочин включає в себе різні види злочинів, що здійснюються за допомогою комп’ютера і в мережі Інтернет.

Одними з найпоширеніших видів таких злочинів є:

  • вішинг– вид кіберзлочинів, у якому в повідомленнях міститься прохання зателефонувати на певний номер з метою отримання конфеденційної інформації;
  • соціальна інженерія-технологія управління людьми в Інтернет-просторі;
  • протиправний контент– контент, який пропагаує екстемізм, терроризм, наркоманію,
  • порнографію,культ жорстокості і насильства.

Об’єктом кіберзлочинів може стаи будь-який користувач інтернету. А під найбільшою загрозою опиняються діти, так як вони більшу половину свого вільного часу проводять в соціальних мережах. А тому стають одним із інструментів психологічної маніпуляції, виведення з рівноваги та залякування.

Діти скаржаться на те, що дорослі ними не цікавляться, не маютьбажання вислухати їх думку, врахувати побажання. Тому вони себе реалізовують у інтернет-спілкуванні, шукаючи собі однодумців, інколи «фальшивих» друзів. Потрапляючи в тенети кіберзлочинів. І це має стати попередженням для батьків, адже брак спілкування дітей з батьками може призвести до залежності дітей від віртуального світу.

Тому служба у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту дітей від кіберзлочинності звертається з проханням не залишати дітей самих із собою, а для того, щоб уникнути загрози їхжиття в інтернет – просторі, участі в «групі смерті», самогубству та заподіяння тілесних ушкоджень, нам дорослим а особливо батькам, слід пильно ставитись до інтересів та способу життя дитини, а в разі виявлення тривожних ознак – пояснити підлітку необхідні правила власної безпеки і поведінки, та паралельно інформувати правоохоронні органи.

Категорія: Новини