Показано новини за: Вівторок, 06 жовтня 2020

6 жовтня голова Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков спільно з головою Фастівської районної ради Геннадієм Сиваненком провели зустріч з представниками політичних партій.

Головною метою заходу було забезпечити проведення чесних, демократичних та прозорих місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, недопущення провокацій на виборчих дільницях.

Крім того, в умовах карантину присутнім було рекомендовано забезпечити членів виборчих комісій від відповідних політичних сил засобами індивідуального захисту.

Категорія: Новини
Вівторок, 06 жовтня 2020 13:50

"Чиста енергія для Вашої родини!"

Держенергоефективності розпочинає інформаційну кампанію «Чиста енергія для Вашої родини» #Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС #Twinning запроваджує інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – «Чиста енергія для Вашої родини».

Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є – завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності. Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити: • #сонячні_панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію; • #теплові_насоси або #твердопаливні_котли – для опалення; • #геліоколектори – для нагріву води.

«Використовуючи відновлювані джерела енергії, родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура. «І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», – наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Тож, дізнавайтеся про переваги відновлюваних джерел енергії - у відеоролику «Чиста енергія для Вашої родини» (https://youtu.be/k2r79kEZmqg), розробленому спільно Держенергоефективності та Енергетичний регулятор «E-Control» (Австрія) у рамках Проекту ЄС Twinning "Розвиток відновлюваної енергетики в Україні". Використовуйте «чисту» енергію, будьте енергоефективними та заощаджуйте на комунальних платіжках!

Категорія: Офіційні новини

УВАГА! КОНКУРС!

Відділ освіти Фастівської РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Борівського академічного ліцею Фастівської районної ради Київської області (08520, Київська обл., Фастівський район, смт. Борова, вул. Миру,36).

Кваліфікаційні вимоги:  громадянство України, вільне володіння державної мовою, вища освіта та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

З 18 вересня 2020 року по 09 жовтня 2020 року для участі у конкурсі до відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації адреса: 08500, Київська обл., м. Фастів, вул. Суворова,1 подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі (додаток 1)  doc

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (додаток 2);

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного та наркологічного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

- стратегію розвитку закладу на 3 роки.

Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації адреса: 08500,Київська обл., м. Фастів, вул. Суворова,1.

Інформація про час та дату проведення засідання конкурсної комісії буде розміщуватися на офіційному веб–сайті відділу освіти Фастівської РДА та методичному кабінеті відділу освіти Фастівської РДА.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Уповноважена особа від конкурсної комісії за надання інформації, прийом документів, про конкурс – Жицька Анна Сергіївна тел. (04565) 5-11-49, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Категорія: Відділ освіти