Показано новини за: П'ятниця, 13 листопада 2020
П'ятниця, 13 листопада 2020 14:33

Разом не дамо COVID-19 жодного шансу!

Ситуація з COVID-19 в Україні вже наблизилась до критичної.
Щоденно в країні фіксуються тисячі нових випадків захворювання. Але вплинути на поширення коронавірусу може кожен із нас. Потрібно лише дотримуватися встановлених у країні протиепідемічних правил та карантинних обмежень.
 


 

Категорія: Офіційні новини

У період з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводитиметься щорічна Всесвітня акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року офіційно підтримується міжнародною спільнотою. Метою цієї кампанії є привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства.
У рамках цієї міжнародної акції, протягом зазначеного вище терміну, Будинок Уряду України буде підсвічено помаранчевим кольором у темну пору доби.
Задля підвищення обізнаності українців з питань протидії домашньому насильству та з метою формування нетерпимого ставлення громадян до будь-яких форм насильства за ознакою статі, важливо активізувати партнерську взаємодію у цій сфері органів державної влади, державних закладів, громадських організацій тощо.
Запрошуємо долучитися до цієї кампанії шляхом встановлення помаранчевого підсвітлення будівель різної форми власності.

Категорія: Новини

Сьогодні, 12 листопада, провідний фахівець відділу організації профорієнтації Київського обласного центру зайнятості Ірина Мельниченко провела вебінар для батьків та дітей на тему: «Вибір професії: батьки+діти». До заходу долучилися і клієнтки Фастівської міськрайонної філії Аліна Поліщук та Ірина Ткаченко, які мають дітей-старшокласників і тема вебінару для них дуже цікава. Під час заходу учасники дізналися більше про можливості своїх дітей, а також мали змогу отримати відповіді на актуальні для кожного з них питання. Зокрема, батькам майбутніх випускників Ірина Мельниченко пояснила, що собою передбачає правильний та обґрунтований вибір професії, а також яким чином визначити професійні інтереси й здібності старшокласника, щоб обрати саме ту спеціальність та побудувати успішну кар'єру. 

125184035 645617159446462 6619415842878056712 n

Якщо Ви також маєте дітей та прагнете для них кращого майбутнього долучайся до вебінару вже наступного четверга, 19 листопада, об 11:00 за посиланням: 

https://join.skype.com/iMkN1Fa4WvgC...

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до фахівців Фастівської міськрайонної філії за телефоном (04565)62147.

#Фастівська_міськрайонна_філія #профорієнтація #мрій_дій #ринок_праці #КОЦЗ

Категорія: Новини