РОЗДРУКУВАТИ СТОРІНКУ

Депутати Фастівської районної ради

Четвер, 10 січня 2019, 22:23 5898

Депутати Фастівської районної ради VIII скликання


№ з/п

ПІБ депутата

Партійність

1.     

Азаров Олександр Ігорович

«СЛУГА НАРОДУ»

2.     

Астахов Олександр Володимирович

«СЛУГА НАРОДУ»

3.     

Балашкевич Леонід Анатолійович

«ЗА МАЙБУТНЄ»,

4.     

Безуглий Сергій Васильович

«СЛУГА НАРОДУ»

5.     

Веремейчик Віктор Петрович

«Європейська Солідарність»

6.     

Година Максим Анатолійович

«Європейська Солідарність»

7.     

Гросул Андрій Євгенович

«СЛУГА НАРОДУ»

8.     

Гульчук Євген Олександрович

«Європейська Солідарність»

9.     

Гутевич Юрій Станіславович

«ОПЗЖ»

10. 

Данилюк Надія Миколаївна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

11. 

Дармостук Сергій Анатолійович 

«ЗА МАЙБУТНЄ»

12. 

Дерепа Тарас Григорович

«ОПЗЖ»

13. 

Джура Світлана Анатоліївна

«ВО «Батьківщина»

14. 

Довженко Валерій Анатолійович

«ОПЗЖ»

15. 

Єременко Валерій Вікторович

ВО «Батьківщина»

16. 

Ільющенко Дмитро Володимирович

«Європейська Солідарність»

17. 

Кармалюк Костянтин Петрович

«СЛУГА НАРОДУ»

18. 

Кириленко Олександр Григорович

«СЛУГА НАРОДУ»

19. 

Кириченко Ігор Валерійович

ВО «Батьківщина»

20. 

Лісовий Григорій Федорович 

«СЛУГА НАРОДУ»

21.

Максименко Євген Сергійович

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

22.

Маленівський Віктор Володимирович

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

23.

Марченко Крістіна Олександрівна 

«ЗА МАЙБУТНЄ»

24.

Мірошкін Олег Олександрович

«Європейська Солідарність»

25.

Мондзелевський Едуард Адольфович

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

26.

  Нагребельна Марія Сергіївна 

«ВО «Батьківщина»

27.

Пасічнюк Юлія Миколаївна

«ОПЗЖ»

28.

Рудяк Тимофій Ярославович

«Європейська Солідарність»

29.

Сажин Кирило Борисович

ВО «Батьківщина»

30.

Симоненко Тетяна Олександрівна

СИЛА І ЧЕСТЬ»

31.

Сингаєвська Марія Андріївна

«СЛУГА НАРОДУ»

32.

Складана Лариса Іванівна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

33. 

Снігир Юлія Вікторівна

«Європейська Солідарність» 

34.

Сперкач Наталія Василівна

ВО «Батьківщина»

35.

Степура Алла Олегівна

«Європейська Солідарність»

36.

Ткачова Любов Олегівна

«СЛУГА НАРОДУ»

37.

Федун Костянтин Олександрович

«ОПЗЖ»

38.

Фоя Вероніка Степанівна

«Європейська Солідарність»

39.

Черницький Роман Йосипович

«Європейська Солідарність»

40.

Шелест Владислав Володимирович

«Європейська Солідарність»

41.

Шульга Валерій Володимирович

«ЗА МАЙБУТНЄ»

42.

Юрченко Крістіна Юріївна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Останнє редагування П'ятниця, 06 серпня 2021 09:13