РОЗДРУКУВАТИ СТОРІНКУ

14 листопада Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію до Фастівського хлібзаводу ТОВ «Київхліб»

П'ятниця, 15 листопада 2019, 08:23 20138

14 листопада Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію до Фастівського хлібзаводу ТОВ «Київхліб» для учнів Опорного закладу ЗСО Дідівщинського навчально-виховного комплексу «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти».

Мета заходу –  допомога у проходженні періоду професійної адаптації, можливість оцінити перспективи працевлаштування після закінчення навчального закладу, професійна орієнтація, сприяння формуванню позитивного іміджу служби зайнятості, інформування молоді та населення про стан ринку праці.

Хлібокомбінат відвідали учні 9 і10 класу та педагог-організатор Вікторія Козеренко.

Історія Фастівського хлібокомбінату почалася у воєнному 1943 році, коли  у старому дореволюційному приміщенні було організовано випікання хліба. Це був формовий хліб з обійних сортів борошна. В післявоєнні 50-ті роки почалася активна добудова та оснащення заводу. Внаслідок заміни та впровадження модернізації обладнання у 1991 році було досягнуто найбільшого випуску хлібобулочних виробів - 30 т на добу. Предметом гордості Фастівського хлібокомбінату є фірмовий магазин «Гарячий хліб», що розташований на території підприємства. В 2001 році було придбано та освоєно обладнання по випуску булочних виробів з листового тіста. В 2009 році замінено піч ФТЛ-2 на нову універсальну піч марки Г4-ХПФ-Н-20 та освоєно на ній випікання житньо-пшеничних та пшеничних подових сортів хліба. Встановлено нову тістомісильну машину та розширено приміщення для тісто приготування. Сьогодні хлібобулочні вироби Фастівського хлібокомбінату реалізуються у місті та районі.

Радо зустріла учнів і провела цікаву та пізнавальну екскурсію по хлібокомбінату начальник лабораторії виробничої Ірина Казнадій. 

Школярі познайомилися з процесом випікання хлібобулочних виробів від прийомки борошна – до пакування готової продукції і доставки в магазини. Оглянули учні різне устаткування та обладнання, тістомісильні машини та печі, побачили ручне формування хлібобулочних виробів, продемонстровано нарізання батонів та пакування.

Учасники заходу дізналися про професії пекаря, тістоміса, приймальника, кондитера, технолога, дозувальника сировини і т.д.

Школярів пригостили свіжими, запашними, смачними булочками за що окрема подяка!


70244972 750882438758062 5426273497221431296 n