Інформація про проведення Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості спільного заходу

Середа, 24 лютого 2021, 12:43 3087

Фастівською міськрайонною філією Київського обласного  центру зайнятості налагоджений тісний контакт співпраці з спеціалістами регіонального управління Головного управління  Пенсійного фонду України у Київській області. 

23.02.2021 року в приміщені Фастівської міськрайонної філії Київського обласного  центру зайнятості завідувачем сектору активної підтримки безробітних Світланою Михайлюк  для осіб, які перебувають на обліку як безробітні, проведено семінар із загальних питань зайнятості,  до якого залучено соціальних партнерів - спеціалістів Пенсійного фонду.

Головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  Світлана Маєвська ознайомила з умовами добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  та розповіла про необхідність легальної зайнятості.

В ході семінару була надана детальна  інформація щодо послуг, які надає служба зайнятості населенню та ознайомлено з актуальними вакансіями.

По закінченню зустрічі фахівцями були надані вичерпні відповіді, на запитання, які зацікавили учасників семінару.