Постійні комісії Фастівської районної ради

Четвер, 10 січня 2019, 22:19 5741

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації, громадськістю та політичними партіями, регуляторної політики 

1 Гутевич Юрій Станіславович Голова постійної комісії
2 Безуглий Сергій Васильович  
3 Фоя Вероніка Степанівна  

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності, податкової політики, інвестицій, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі 

1 Ільющенко Дмитро Володимирович Голова постійної комісії
2 Мірошкін Олег Олександрович  
3 Єременко Валерій Вікторович  
4 Лісовий Григорій Федорович  
5 Кириленко Олександр Григорович  
6 Федун Костянтин Олександрович  

Постійна комісія з питань бюджету та фінансів 

1 Степура Алла Олегівна Голова постійної комісії
2 Максименко Євген Сергійович  
3 Шульга Валерій Володимирович  
4 Марченко Крістіна Олександрівна  
5 Снігир Юлія Вікторівна  
6 Година Максим Анатолійович  

Постійна комісія з питань екології, агропромислового комплексу, використання та охорони земельних, водних та інших ресурсів 

1 Маленівський Віктор Володимирович Голова постійної комісії
2 Сажин Кирило Борисович  
3 Кармалюк Костянтин Петрович  
4 Астахов Олександр Володимирович  

Постійна комісія з питань освіти, науки, сім’ї,  молоді, спорту, розвитку туризму, культури та духовності 

1 Складана Лариса Іванівна Голова постійної комісії
2 Ткачова Любов Олегівна  
3 Мондзелевський Едуард Адольфович  
4 Пасічнюк Юлія Миколаївна  
5 Кириченко Ігор Валерійович  

Постійна комісія з питань охорони здоров’я і соціального захисту 

1 Данилюк Надія Миколаївна Голова постійної комісії
2 Азаров Олександр Ігорович  
3 Нагребельна Марія Сергіївна  
4 Черницький Роман Йосипович  
5 Довженко Валерій Анатолійович  

Постійна комісія з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств та житлово-комунального господарства 

1 Шелест Владислав Володимирович Голова постійної комісії
2 Дармостук Сергій Анатолійович  
3 Рудяк Тимофій Ярославович  
4 Гульчук Євген Олександрович  
5 Джура Світлана Анатоліївна  
6 Юрченко Крістіна Юріївна  

Постійна комісія з питань розвитку територій, архітектури та містобудування 

1 Симоненко Тетяна Олександрівна Голова постійної комісії
2 Сингаєвська Марія Андріївна  
3 Дерепа Тарас Григорович  
4 Гросул Андрій Євгенович  
5 Сперкач Наталія Василівна  

 

Останнє редагування Понеділок, 02 січня 2023 18:41