Важливо! Коментар голови Фастівської районної ради газеті «Перемога» щодо виділення коштів на добудову приймального відділення Фастівської ЦРЛ

Четвер, 22 квітня 2021, 16:25 3861

    15 квітня на позачерговій сесії Фастівської районної ради розглядалось питання про внесення змін до цьогорічного районного бюджету. Саме під час розгляду цього питання у залі було неспокійно, адже присутні на засіданні фастівчани і частина депутатів сподівалися на те, що саме на цій сесії буде виділено кошти на добудову приймального відділення Фастівської центральної районної лікарні.

     Із проханням прокоментувати цю неоднозначну ситуацію газета «Перемога» звернулася до голови Фастівської районної ради Віктора Веремейчика, який пояснив, чому саме більшість депутатів не схвалили цього пункту бюджетних змін.

     «Справа у тому, що закон щодо діяльності органів самоврядування досі не ухвалений, - зазначив Віктор Веремейчик. - Лише на середину травня планується широке обговорення закопроєкту. Саме у ньому має бути прописана стаття про районні ради, їхні функції і фінансові гарантії. 

     Нещодавно відбулось пленарне засідання 3 позачергової сесії районної ради, де розглядалось питання внесення змін до бюджету. До слова, як розповів голова райради, станом на 15 квітня до районного бюджету надійшло лише 5 мільйонів 300 тисяч гривень при очікуваних надходженнях 35 мільйонів гривень. Питання про зміни до рішення про районний бюджет на 2021 рік на цю сесію було винесено лише для того, щоб розподілити саме ці 5 мільйонів 300 тисяч, яких вистачило тільки на покриття захищених статей. Ось на що, пояснив Віктор Веремейчик, передбачено ці кошти: «4 мільйони 200 тисяч виділено на утримання Фастівської районної ради до кінця року, майже 600 тисяч на підтримку малозахищених верств населення, 100 тисяч на представницькі витрати Фастівській райдержадміністрації. Сума, яка залишилася, – це так званий резерв. Як бачите, грошей на добудову приймального відділення Фастівської ЦРЛ у нашому бюджеті фізично немає».

     «Ми очікуємо надходження залишків коштів ліквідованих районів. Також хочу зазначити, що на території району є ще й Боярська лікарня, інші медичні та соціальні заклади зі своїми проблемами, які так само, очікують необхідного дофінансовування, - зазначив Віктор Веремейчик. Особисто моя позиція – я тільки за те, щоб приймальне відділення добудувати, і робитиму для цього все можливе в межах своєї компетенції. Впевнений, що залишкові кошти ліквідованих районів будуть розподілені логічно та справедливо і депутати районної ради підтримають дану ініціативу».