Проведено розширену нараду з питань забезпечення самостійності місцевих бюджетів

П'ятниця, 18 червня 2021, 11:56 10548

В умовах впровадження територіальної та фінансової децентралізації питання самодостатності місцевих органів влади вимагає ефективного адміністрування податків та зборів, що покликані забезпечити самостійність місцевих бюджетів.

Задля досягнення цієї мети, за ініціативи Головного управління ДПС у Київській області проведено розширену нараду за участі керівництва Фастівської районної ради та райдержадміністрації, очільників територіальних громад району, Головних управлінь Пенсійного фонду та Держпраці України у Київській області, правоохоронних органів.

Податківці презентували паспорт Фастівського району, актуалізували порушені питання по роботі з платниками податків, які мають податкову заборгованість, правильність ведення обліку та сплати податків платниками району, особливості декларування доходів, можливі резерви наповнення місцевих бюджетів (за рахунок майнових податків, інвентаризації земельних ділянок та перегляд діючих договорів оренди, тощо), надходження акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Детально обговорили важливі питання по легалізації найманої праці.

Сподіваємось на продовження започаткованих ініціатив, які дуже важливі для всіх громад. Такі заходи не лише допомагають налагодити співпрацю, а й  допомагають детально проаналізувати проблемні питання та спільними зусиллями знайти шляхи їх розв'язання.


201628404 227659242293238 8311663373665021027 n