Показано новини за: Понеділок, 09 червня 2025

7 червня 2025 року в Києві відбувся черговий З’їзд Української асоціації районних та обласних рад (УАРОР), у якому взяв участь голова Фастівської районної ради Віктор Веремейчик.

Захід об’єднав представників місцевого самоврядування з усієї країни, став важливою подією для розвитку асоціації та окреслення пріоритетів на майбутнє.

Під час роботи З’їзду обговорили ключові питання подальшого функціонування УАРОР, зокрема:

  • Затверджено Стратегію розвитку УАРОР на 2025–2027 роки, яка передбачає створення регіональних відділень, розширення команди та нові напрями діяльності;
  • Сформовано робочу групу при профільному Міністерстві, яка займатиметься напрацюванням пропозицій щодо розмежування повноважень;
  • Визначено новий склад Правління УАРОР;
  • Обрано першого віцепрезидента Асоціації від субрегіонального рівня — голову Черкаської районної ради Олександра Василенка;
  • Затверджено нових віцепрезидентів, серед яких — представники Львівської, Тернопільської, Миколаївської та Кам’янської рад;
  • Прийнято підсумкову Резолюцію З’їзду.

Участь заході взяли високопосадовці: віце-прем’єр-міністр — міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба, заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, заступник міністра розвитку громад та територій Олексій Рябикін.

Із щирими словами підтримки до учасників звернулися міжнародні партнери — президентка Європейського комітету регіонів Ката Тутто, керівник відділу Ради Європи Даніель Попеску, генеральна секретарка ALDA Антонелла Вальморбіда, представники ЄС та міжнародних асоціацій.

Віктор Веремейчик долучився до обговорень, що стосуються зміцнення ролі районного рівня самоврядування, розширення повноважень та європейської інтеграції, зокрема через участь в ухваленні ключових рішень та внесенні пропозицій до нової стратегії УАРОР.

Захід відбувся за підтримки шведсько-української Програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні», що реалізується за сприяння Sida та SALAR International.

Участь у З’їзді — це не лише чергова подія, а й важливий етап формування ефективного місцевого самоврядування. Віктор Веремейчик продовжує послідовно представляти інтереси Фастівського району на національному рівні та сприяти втіленню реформ, які наближають Україну до стандартів європейського врядування.

Детальніше: https://www.facebook.com/share/p/1BNBEhkNZV/


Категорія: Новини